Статті українських музикознавців у POLSKI ROCZNIK MUZYKOLOGICZNY - 2020

Статті директора Кропивницького музею імені Кароля Шимановського Олександра Полячка "Музика Кароля Шимановського на його малій батьківщині (Тимошівка, Кам’янка, Кропивницький) у 1962–2017 роках" та кандидата музикознавства Ірини Сікорської "Король Роґер" Кароля Шимановського і тогочасні тенденції української опери" (польською мовою) щойно вийшли у виданні Polski Rocznik Muzykologiczny.

Tom XVIII – 2020 ("Польський музикознавчий щорічник. Том XVIII – 2020"). У цьому томі представлено матеріали з міжнародної наукової конференції під назвою "Шимановський у культурі ХХ і ХХІ століть", що відбулася 2–4 жовтня 2017 року в Закопаному. Щорічник видає Секція музикознавців Польської спілки композиторів. Прочитати ці та інші матеріали збірки можна на сайті видання.