Платформа SZYMANOWSKI та пролог фестивалю Шимановський/Польща/Світ

Філармонія імені Кароля Шимановського у Кракові ініціювала створення Вишеградської музичної платформи SZYMANOWSKI, яка об’єднує культурні установи Вишеградської групи. Головне завдання цього проекту – побудувати постійний міст для обміну художніми ідеями музичних установ у Центральній та Східній Європі. Разом з Краківським філармонічним оркестром та хором у проекті беруть участь заклади культури з Острави, Жиліни та Будапешта.

В рамках проекту у вересні 2021 року відбудуться концерти та виставки, включені до календаря другого фестивалю "Шимановський / Польща / Світ», організованого в Краківською філармонією. Як пролог до заходів, які плануються восени 2021 р. у рамках фестивалю Шимановський / Польща / Світ, 5 березня 2021 р. відбувся урочистий концерт, під час якого прозвучали Stabat Mater Кароля Шимановського та Симфонія соль мінор KV550 Вольфганга Амадея Моцарта.