Концерти в Атмі

Музика постійно лунає у цій улюбленій композитором віллі в Закопаному. Звучать твори Шимановського, його попередників та наступників. Серед виконавців – як постаті, відомі своїми майстерними інтерпретаціями, так і талановиті молоді артисти, переможці музичних конкурсів.

У липні-жовтні 2020 року в музеї Кароля Шимановського на віллі "Атма" в Закопаному відбулася серія з 6 концертів з глядачами в саду, онлайн та в записі в Інтернеті під гаслом "Кароль з Атми. Музика об’єднує". Організатори: Товариство друзів Національного музею в Кракові, Національний музей у Кракові. Проект співфінансувався Міністром культури та національної спадщини з Фонду сприяння культурі в рамках програми "Музика", реалізованої Інститутом музики та танцю.

Концерт 1. Програма заходу

Концерт 2. Програма заходу