Пісні з фондів музею – на сайті "Народні Пісні України"

17 травня відчинено віртуальні ворота цифрового архіву "Народні Пісні України". Зауважимо, що цей українсько-канадський проєкт здійснено за участі нашого музею!

Серед представлених на сайті матеріалів – 40 пісень з фондів музею ім. К. Шимановського. Пісні записані у фольклорних експедиціях 1990-х років Ніною Керімовою, подружжям О. та Н. Терещенків та їхніми учнями. Окрім аудіо там є повні поетичні тексти й нотації цих пісень, виконані науковим співробітником нашого музею О. Терещенком. Заходьте у розділи "Наддніпрянщина" й "Поділля" на вкладці "РЕГІОНИ" і насолоджуйтесь старовинними піснями нашого краю. А також познайомтеся з сотнями народних пісень у виконанні сільських старожилів з усіх регіонів України.