Великі творці. Роман Палестер

Друзі, раді повідомити, що 7 вересня стартує фестиваль, одним із партнерів якого є наш музей. Фестиваль об’єднає 12 подій у Львові та Кропивницькому. Головним героєм цього музичного свята стане польський композитор Роман Палестер.

Зважаючи на його творчі зв'язки з К. Шимановським, один із фестивальних концертів відбудеться у Кропивницькому (15 жовтня). У перший день фестивалю на науковому семінарі у Львові виступить Олександр Полячок з доповіддю "Роман Палестер, наступник Кароля Шимановського". Пізніше цю доповідь разом зі звітом про фестивальні події він представить кропивницькій аудиторії.

Головні організатори заходу: Асоціація Першокласних Ініціатив з польського Щецина (Ян Копровіч) і Львівська національна філармонія (Володимир Сивохіп). Фестиваль дофінансовано з Фонду підтримки культури Міністерства культури та національної спадщини Республіки Польща.

Детальніше про подію - на його сторінці на нашому сайті.